Swaziland

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Swaziland

Nemovitosti na prodej v Svazijsku

Svazijsko je malá monarchie ve vnitrozemí jižní Afriky. Hraničí s Jihoafrickou republikou na severu, na západě a na jihu as Mozambikem na východě. Na moři nemá vývod. Hlavní města jsou Mbabane a Lobamba.

Díky vládní politice, která má v úmyslu vytvořit nové rezidenční oblasti, došlo ke značnému zlepšení na trhu s nemovitostmi a ke zvýšení nemovitostí určených k prodeji ve Svazijsku.

 

Svazijský trh s nemovitostmi se vyznačuje nedostatečnou nabídkou cenově dostupného bydlení, takže si místní obyvatelstvo nemůže dovolit kupovat si vlastní dům, a tak ponechává zelenou zahraničním investorům, kteří mají zájem o prodej nemovitostí ve Svazijsku.

 

Nejlepší místa k hledání nemovitosti k prodeji ve Svazijsku jsou Lobamba, Mbabane, Manzini a Simunie.

Manzini nabízí zajímavé nemovitosti k prodeji, protože je zde letiště.

Lobamba je bohatá na ubytovací zařízení, a proto láká zahraniční investory se zájmem o koupi nemovitostí na prodej ve Svazijsku, které mohou být využity jako rekreační objekty.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 10642

Prodat Zemědělská půda, Swaziland, Mbabane, Mbabane, Mbabane

Reserved negotiation
Prodat
Zemědělská půda

250000 m²
pozemky na prodej
UNAVAILABLE
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB